Dr. Sátorhelyi Tamás

Állatorvosok munkájával kapcsolatos személyes tapasztalatok fóruma
Andi
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Budapest és környéke

Hozzászólás Szerző: Andi » 2009.06.01. hétf., 11:23

Tud-e valaki olyan állatorvosról aki a XVIII. kerülettől nem messze található és ért a hüllőkhöz??????? ( pl. chippelés)
Vagy maradjak dr Sátorhelyinél?

Edelino
Tojás

Hozzászólás Szerző: Edelino » 2009.07.11. szomb., 20:00

Szia,

Szerintem nyugodtan vidd hozzá! Én pénteken voltam teknőckémmel chippeltetni. 5 perc alatt fájdalom nélkül végeztünk, tekinek azóta sincs semmi baja.

E.

Zolee20
Tojás

Hozzászólás Szerző: Zolee20 » 2010.12.07. kedd, 20:10

Én is voltam a teknősökkel augusztus végén a Dr Sátorhelyi Tamásnál és csak ajánlani tudom. Elég messze lakom kb 120km-re Pesttől, de inkább felvittem ugyanis a szolnoki állatorvos nem igazán értett hozzá. Dr Sátorhelyinél megbeszéltük amit kellett, normálisan megvizsgálta a teknősöket, nem kapkodott és minden kérdésemre kaptam választ és a vizsgálat összege is korrekt volt. A chipeltetést is nálla fogom megcsináltatni.

Lara258
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Hozzászólás Szerző: Lara258 » 2010.12.07. kedd, 22:27

Mennyi volt az a korrekt összeg?
Kép

bauri
Tulajdonos
Tulajdonos

Hozzászólás Szerző: bauri » 2010.12.08. szer., 7:59

Szerintem itt abszolút lehetetlen összegekről beszélni mert nem mindegy mi a baja a teknősnek, milyen gyógyszert kapott stb.
Akik nem tudnak vezetni, mindig erősebben csapják be a kocsiajtót.

Zolee20
Tojás

Hozzászólás Szerző: Zolee20 » 2010.12.08. szer., 10:39

Lara258 írta:Mennyi volt az a korrekt összeg?
Hello!

PÜ-ben leírom, de ide nem, csak a véleményem mondtam el. Azt hittem többet kell majd fizetnem szóval nekem nem volt drága. Tényleg nem mindegy mi a baja a teknősnek. Állatorvoshoz készülsz a teknősöddel azért kérdezted az összeget?

Lara258
Felnőtt teknős
Felnőtt teknős

Hozzászólás Szerző: Lara258 » 2010.12.08. szer., 15:43

Elküldheted PM-ben. Én igazából csak tájékozódom.

Olvastam az orvosok között, hogy valaki ajánlotta az Érdi állatorvost. Én Százhalombattán lakom, szóval Érd itt van 10 km-re. Dr. Sátorhelyi bőven messzebb van, de úgy gondolom jó előre felmérni a terepet, és majd nem akkor kapkodni, ha gond lenne...

Nem készülök állatorvoshoz a tekimmel, szerencsére mindkettő egészséges, jól érzik magukat :-D
Kép

szaloncukor
Tojás

Hozzászólás Szerző: szaloncukor » 2011.04.10. vas., 9:06

Sziasztok!

Szeretném a két kisteknősömet elvinni a doktor úrhoz egy általános vizsgálatra. Igaz, hogy élénkek, esznek rendesen, a páncéljukat sem érzem puhának, de a közelmúltban sajnos elvesztettünk egy kis mór tekit, akinek - állatorvos szerint - valamilyen genetikai betegsége lehetett, de a doktor úr által írt teknőstartásról szóló anyag szerint a tartási körülményei sem voltak jók. Ezen természetesen folyamatosan igyekszünk változtatni.
Ezért szeretném, ha látná a másik két kistekit, és ha esetleg észrevesz valamit, ami gond lehet, akkor azt inkább most vegye észre, mint amikor már késő.

A kérdésem tulajdonképpen, hogy ő pontosan mikor rendel a rendelőjében? Tehát nem az egyetemen.
Illetve, hogy bejelentkezés alapján fogad, vagy csak úgy az utcáról is?

Előre is köszi!

FugeAron
Tojás

Hozzászólás Szerző: FugeAron » 2012.12.30. vas., 0:10

Zolee20 írta:
Lara258 írta:Mennyi volt az a korrekt összeg?
Hello!

PÜ-ben leírom, de ide nem, csak a véleményem mondtam el. Azt hittem többet kell majd fizetnem szóval nekem nem volt drága. Tényleg nem mindegy mi a baja a teknősnek. Állatorvoshoz készülsz a teknősöddel azért kérdezted az összeget?
Nekem is le tudnád írni? Mert én is el kell úgy tűnik vigyem egy A-vitamin szurira a tekimet! És jó lenne tudni mennyit kéne rászánnom...

BUTTON_POST_REPLY