Veresegyházi tóban talált keselyűteknős

Nagyon sok minden történik a világban, ami valamilyen formában kapcsolatban van a teknősökkel...
BUTTON_POST_REPLY
Anu
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Veresegyházi tóban talált keselyűteknős

Hozzászólás Szerző: Anu » 2014.07.07. hétf., 18:22

http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/ezt- ... ol-2265333

Sziasztok! Mindenkinek megvan,hogy keselyűteknőst találtak Veresegyházán?
És az,hogy láttak még egyet,ugyanott ahonnan kifogták,csak azt még nem sikerült befogniuk egyelőre?
Ha igen,már csak arra lennék kíváncsi,csak szerintem aligátor teknős az a keselyű teknős?
(Az egyiket csak messziről,a tóban úszkálva mutatták,de szerintem az is annyira keselyű,amennyire én az vagyok)
Mindenesetre érdekes. "Remélem" a gyökér aki elengedte őket,párban engedte őket szabadon... :evil: :x

cstomi
Veterán teknős
Veterán teknős

Hozzászólás Szerző: cstomi » 2014.07.07. hétf., 19:29

Szia!

Igen jól látod, aligátor teknős!
Hüllős berkekben az a hír járja, hogy a neves állatbefogónk, Both Zoltán azért hogy magának hírverést csináljon engedi el ezeket a állatokat.
Múltkor például a MorningSow-ba hívatta meg magát, hogy hú-hát-hú, hogy milyen veszedelmes életveszélyes, királypitont fogott.
Azt tartom felháborítónak, hogy magának hírt, az állatoknak pedig negatív hírt csinál. Sok laikus pedig elhiszi és ha esetleg találkozik egy elkóborolt, szabadon engedett állattal annak az állatnak ott van vége.
Veresegyházi medvepark úgy tudom tart aligátorteknősöket, lehet hogy tőlük szökött meg. Vagy Both "úr" tette át székhelyét Biatorbágyról! :D

Tomi

cstomi
Veterán teknős
Veterán teknős

Hozzászólás Szerző: cstomi » 2014.07.07. hétf., 19:40

BUTTON_POST_REPLY